Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.

Relisys Team Server

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

Guest_aimetti_*

Guest_aimetti_*
  • Guests
kilzoneo ale mi jest ciebie zaL :lol: :lol: :lol: :lol:
przychodzisz chwalisz sie sprzetem stoi kolo ciebie 5 osob a ty mowisz ze 2 pozatym bylo 8 osob na serwie i mieli latency po 49 to co ty mi mowisz -.--- bylo powiedziec na serwie a nie przychodzisz tu i wciskasz pompy

Guest_killzoneO_*

Guest_killzoneO_*
  • Guests

kilzoneo ale mi jest ciebie zaL
przychodzisz chwalisz sie sprzetem stoi kolo ciebie 5 osob a ty mowisz ze 2 pozatym bylo 8 osob na serwie i mieli latency po 49 to co ty mi mowisz -.--- bylo powiedziec na serwie a nie przychodzisz tu i wciskasz pompy

ale to napisalem jak bylem na serwie od 2 minut :D a po jakis 40 minutach mialem latency 1080 i nikogo niebylo xD ale i tak warto wchodzic na ten serwer ze wzgledu ze niedawno powstal i warto sprawdzic czy jest odpowiedznij dla was ( ps. mam nadzieje ze bede wiesz kim i gdzie :lol: )

Guest_aimetti_*

Guest_aimetti_*
  • Guests
powiedz mi jak moglo nie byc nikogo skoro jak ja sie cie pytalem jaki masz ping odpisales 98 potem spytalem sie Aer'a to powiedzial 48 potem Duriela mial 54 reszty graczy nie pytalem... wiec jak mogles miec ping ponad 1000 chyba wtedy co pisales ze masz ping jak wybieglo na ciebie 5 jakis tam potworkow nie pamietam jakich ...

Guest_sebazzdw_*

Guest_sebazzdw_*
  • Guests
killzoneO to dziecko NEO ale jaby by w 100% jak blizzlike to by się fajnie grało ale ci ludzie nie rozumią że jak jest nowy serw to trzeba zrobić reklme żeby było więcej osób ehhhh

Guest_aimetti_*

Guest_aimetti_*
  • Guests
killzeo wszedl na serw nic nie mowil ze zly ping ani nic a wparowal na forum zaczol tyrac o_x nie wiadomo oco mu chodzi o_X wsyzscy ktorzy weszli mowią ze spoko serw male latency a ten mi nagle wywala ze 2 osoby to latency ok jak bylo 3 GM'ow online + 4 graczy

Guest_killzoneO_*

Guest_killzoneO_*
  • Guests
powiedz mi jak

powiedz mi jak moglo nie byc nikogo skoro jak ja sie cie pytalem jaki masz ping odpisales 98 potem spytalem sie Aer'a to powiedzial 48 potem Duriela mial 54 reszty graczy nie pytalem... wiec jak mogles miec ping ponad 1000 chyba wtedy co pisales ze masz ping jak wybieglo na ciebie 5 jakis tam potworkow nie pamietam jakich ...

ale ping mi wzrosl do 1080 po jakis 20 minutach jak do ciebie napisalem na whisper ze mam 98.....

Guest_aimetti_*

Guest_aimetti_*
  • Guests
sam pisales : dlatego ze atakuje mie 5 potworkow to by kazdemu wzrosł a dlaczego nikt nie napisal jak w tym samym czasie co ty napisales pisalem do innych ? pomysl ... moze to problemy z twoim netem a nie serwera .... wejdz kiedys i zobacz jeszcze raz czy amsz ping powyzej 1000 +

Guest_killzoneO_*

Guest_killzoneO_*
  • Guests
Dobra cofam to co mowilem :D :drunk: :drunk: :prosze:

Guest_aimetti_*

Guest_aimetti_*
  • Guests
:))))) to GOoOd

Guest_Alex_*

Guest_Alex_*
  • Guests
Serv jest wypas tylko exp mały ;/ chociasz za eventy mozna by zwiekszyc :)

Guest_sookol_*

Guest_sookol_*
  • Guests
Grałem chwile na tym serwerze i popieram niskie latency mili gm ale surowi, co bardzo dyscyplinuje gracze :) no maly exp ale chetnie bede se gral i mam na dzieje ze wy tez :P

Guest_aimetti_*

Guest_aimetti_*
  • Guests
to super ze ci sie podoba :)))

[ Dodano: Czw 01 Mar, 2007 ]
NO wBIjac Juz duZo PlayerOW jest :D DDD moze nie duzo ale troche juz jest :) :!: :roll:

Guest_Jackson_*

Guest_Jackson_*
  • Guests
A ilu ludzi zwykle jest online ??

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych