Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.
Zdjęcie

Wow, Lineage 2, czy Guild Wars?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: KtĂłry MMORPG według ciebie jest najlepszy? (154 użytkowników oddało głos)

Który MMORPG według ciebie jest najlepszy?

1. WoW (274 głosów [76.54%])

Procent z głosów: 76.54%

2. Lineage 2 (21 głosów [5.87%])

Procent z głosów: 5.87%

3. Guild Wars (28 głosów [7.82%])

Procent z głosów: 7.82%

4. ...grałem tylko w jedną z wymienionych gier (35 głosów [9.78%])

Procent z głosów: 9.78%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Guest_Vorlon_*

Guest_Vorlon_*
  • Guests
Wedlug mnie zdecydowanie WoW.Gralem w L2 tez fajny ale jakos nie przypadl mi tak do gustu jak w wow w ktorego potrafie grac calymi dniami xD a wiec
1 miejsce:WoW :jupi:
2 miejsce:Lineage 2 :-p
3 miejsce:guild wars :-> nawet w niego nie gralem ale recenzje czytalem xD

Guest_Hitsu-kun_*

Guest_Hitsu-kun_*
  • Guests
1. WoW - Genialnie zbalansowane klasy, każda ma swoje słabe i mocne strony, dobrze dobrane skille, KLIMAT WARCRAFTA! , masa eventów, największa ilość przedmiotów , skillów i miejsc ze wszystkich mmo.
2. L2 i Guild Wars - Nie ocenię które lepsze, gdyż na początku Guild Wars bardziej wciąga niż L2 , a L2 po dłuższym graniu bardziej wciąga niż guild wars. Zacznę od guild wars : ma wielee wieeeeleee opcji przy wyborze drużyny, kombinowaniu z buildami (sposobami ułożenia 8 skilli na pasku ) jest najoryginalniejszym mmo, śliczne emotki, najfajniejsze /dance , rozbudowane najbardziej ze wszystkich mmo PvP. Teraz L2 : na początku strasznie nudne, wszędzie walają się ludzie w tych samych armorach, nudne i długie questy które zajmują nawet po kilka dni, NIE ZBALANSOWANE KLASY. W l2 wady leją się tonami, jednak muszę podkreślić że i tak jest niezłym tytułem, gdyż wciąga przez siege, ciekawą oryginalną atmosferkę i ciekawe arsenały broni. Za dużo jednak o tej grze nie wiem bo znudziłem się na 20 lvlu, ale z tego co słyszałem gra zaczyna się od 40 lvla i wiążę z nią wiele nadzieji (wkrótce zacznę grać ).

Jak widać, WoW jest o klasę w góre od innych MMORPG, jednak niektóre przebijają go pod niektorymi względami , np. emotki (GW) , albo bitwy z masą uczestników (siege w L2).

Guest_WojtusioR_*

Guest_WojtusioR_*
  • Guests
A ja w L2 grałem i doszedłem do 76 lvl'a, do III klasy :D . Wtedy dopiero zaczyna się zabawa...naprawdę warto przynajmniej spróbować. Chociaż raczej poleciłbym servy high rate, ponieważ na servie x15 z 75 na 76 musialem zabic okolo 300-400 mobkow :P. Naprawde wciaga i nawet zabijanie tego samego mobka po raz setny nie jest takie nudne na jakie sie moze wydawac...ale coz...wszystko zalezy od gustu :D

Guest_Octopus_*

Guest_Octopus_*
  • Guests
Grałem tylko w WoW'a i przy nim zostanę :-p
Nie lubię zmian, jestem za WoW'em!

Guest_Kaldraug_*

Guest_Kaldraug_*
  • Guests
Hmm, grałem w każdą z tych gier, na początku było L2 na dragon networku dobiłem do 17 lvl, nuuuudaaa, poczekałem troche, przesiadlem sie na wowa, połaziłem połaziłem, znudziło mi sie, teraz gram w GW:Nightfall i zapowiada sie najciekawiej ;) wiem już, że z tą grą spędze więcej czasu :P

[ktoś tu w ankiecie zapomniał o mu devil ]

A graliście w knight online? ^^ taki tam staroć, ale fajny był :P interfejs podobny jak w WoWie ^^

Guest_twi_*

Guest_twi_*
  • Guests
l2 mi przeszlo jak padl serv l2extreme z hilvl charem ;f
gw gralem na trialu i srednio
obecnie wow na priv : P

Guest_kkocyk_*

Guest_kkocyk_*
  • Guests
Widziałem jak kumpel gra w L2 i wcale mi się to nie podobało, w GW mam ochotę zagrać więc z Killem czekam na link :P Głosu nie oddam bo nie wiem co bardziej by mi się podobało GW czy WoW. L2 odpada na początku.

Guest_Plox_*

Guest_Plox_*
  • Guests
Hmmm wow najlepszy :rockon: .... Klasy , Rasy , Emotki , tańce , mounty , BOSS ,
L2 też spoko ale to już nie to .....
GW to klapa totalna :/ lvl 20 maks jak mi to qpel dał to odrazu mu to oddałem ;p p :-o :-o :-o :-o

Guest_Shaggy_*

Guest_Shaggy_*
  • Guests
World Of Warcraft pod kazdym względem wymiata... Grywalność... Wielki Piekny Roznorodny ÂŚwiat... Ally Vs Horda, Klimat male wymagania... Rozbudowany system Ras Klas Skilow itp...Sam fakt ze na kompie juz przez 3,5 roku sterczy zawsze ikonka z złotym "W" w srodku...

L2 Bleee syfffff... Nie wiem dla mnie to jest za kolorowe i takie badziewne i na pierwszy rzut oka takie plastoikowe jak z Chin Choć fajne dupeczki sa...

GW... ow to gralem dosc dlugo najbardziej dobija mnie max 20lvl...

lancerck

lancerck

level [5]

• Veteran
  • 309 postów
    • Czas online:: 8d 18h 34m 33s
  • LokalizacjaKIELCE
Bezwzglednie WoW ... jezeli byloby troche wczesniej ( czasy !L2 C3! ) to bym mial wachania lecz jak NCSOFT wypuscil C6 to zwatpilem w lineage i jestem pewien cze WoW lepszy...( szczegolnie na serverach TYPU MMORPG DUZOOOO LUDZI...)

Guild wars gralem u kolegi... cos mi nie pasuje ... cos zajezdza kaszanka... cos jest poprostu nie tak ... chyba brakuje mu historii a to niezaprzeczalnie ma seria gier WARCRAFT i doswiadczenie tworcy BLIZZARD :D

Tylko jedno mnie boli w grach blizzarda 80% questow polega zeby zabic COS lub KOGOS...
nawet glupie podrzuc item... posiada go Michal i musisz go zabic.... ALbo przynies mi Jego czaszke... jakby dawali wiecej rozmaitych Q to by bylo fajnie popatrzcie na TOPOWE gry Single-Play RPG TES 3: Morrowind (lub TES 4 OBLIVION) czy seria BALDURA... ICEWINDA ... NEVERWINTERA.... to sa fajnie zrobione same questy bo wiecej nie wymagam....

Guest_DudzioFat_*

Guest_DudzioFat_*
  • Guests
Najlepszy to jest lineage 2... poznałem tam swoją dziewczynę :D WoW tesh jest git a guild Wars Wogle mi nie odpowiada
Teraz Gram w WoW'a ale jak bym miał lepszego qmpa to bym gral w l2

Guest_Faergas_*

Guest_Faergas_*
  • Guests

Chyba nie wiesz o czym gadasz chlopczyku ta gre sie przechodzi miesiacami

Widziałem filmik na którym gościu przeszedł Morrowinda w 10 min.Całkiem spoko gierka nawet mam ją na kompie :-D ale to nie temat na rozmowy o tej grze.

Zagłosowałem na WoW ze względu na klimat,system walki no i za całokształt ;-) no brakuje mu sporo pod względem graficznym do GW który wcale nie jest taki fajny jak się mówi,jakoś nie przypadł mi do gustu,a Lineage to się nie wypowiadam bo nie grałem.

scisly88

scisly88

level [5]

• Members
  • 261 postów
    • :
  • LokalizacjaŁódĹş
sry ze to powiem ale w****ia mnie jak slysze o lvlu w guild wars.....to jest bardziej gra taktyczna(jezeli mozna tak to ujac) a to ze ma ograniczony swiat...jest zarowno + jak i -, a pozatym pvp w gw jest najlepsze i kazdy kto gral w gw potwierdzi to ....

// Randi - Ja grałem i nie potwierdzam. Co w nim jest niby takiego unikalnego według Ciebie ?
Dołączona grafika

Dk-san

Dk-san

level [6]

• Veteran
  • 799 postów
    • :
  • LokalizacjaPOZNAÑ
poprostu WoW ^^. 8-)

Dołączona grafika

scisly88

scisly88

level [5]

• Members
  • 261 postów
    • :
  • LokalizacjaŁódĹş
dobra niech sie ktos wypowie na temat pvp w gw ....osoba przynajmniej z r3, jakims gladem champion titlem...bo grac a wygrywac na pvp to tez roznica.......

// Randi - coś sugerujesz ? -.-'
Dołączona grafika

Jankes

Jankes

Szogun

• Zbanowany
  • 614 postów
    • Czas online:: 2s
  • LokalizacjaGniezno
WoW według mnie jest najlepszy ale powinni zmienic grafe z animowanej na bardziej realistyczna.....
L2 nie grałem ale z tego co wiem też nie jest zły
Guild Wars gra w która gram aktualnie. Ciekawy system PvP i GvG. ÂŁadna grafika... Ale jeden minus Max lvl 20. Musze powiedziec ze GW zdobywa coraz wieksza slawnosc wiec blizzard musi uwazac bo jego starzy programisci go wyprzedza ;-)

▲ ▲

scisly88

scisly88

level [5]

• Members
  • 261 postów
    • :
  • LokalizacjaŁódĹş
moim zdaniem gw2 i tak przycmi wowa, sry ze tak pisze ale zobaczycie....moze lvl 20 to jest dla ludzi problem.....ale tak naprawde to tylko wymowka bo co z tego ze nie mozna miec w gw lvlu 7:? ?....natomiast wyobrazcie sobie darmowego mmo z grafa lepsza od gw+wow=gw2......premiera miala byc w 20012 teraz pisali ze pod koniec 2008, moze w 2009....

[ Dodano: Wto 08 Sty, 2008 ]
ps. Randi ja nic nei sugeruje......poprostu gralem w to 2 lata i wiem cos o pve (chociaz teraz praktycznie nic) a co do pvp to mam full unlocka na wszyskie skille, r6, glada wbilem do 8, (ta, ra), champion (od gvg) r3....i tyle zajelo mi to jakis rok...a gralem naprawde malo ze wzgledu na nauke i pare innych spraw, a z tego co wiem ludzie graja w gw po 2 lata i do pvp leca z pve buildem i armorem....no ale coz...zycie :D ...Gostyx Darmar -moj nick jak cos
Dołączona grafika

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi

ale tak naprawde to tylko wymowka bo co z tego ze nie mozna miec w gw lvlu 70

Sądze że chodzi o to że nie wszyscy kochają pvp a 20 lvl szybko wbić....
Ja grając pare dni miałem 15 lvl i to grałem od czasu do czasu..

Chyba lepiej bylo jak Radnak nie mial moda i klnal, jezdzil po tych "userach" , co mieli 0 ilorazu inteligencji...

scisly88

scisly88

level [5]

• Members
  • 261 postów
    • :
  • LokalizacjaŁódĹş
nie ma co sie licytowac.........co jest lepsze a co gorsze, moim zdaniem popieranie wowa w oparciu o lvl to zadne uzasadnienie, czemu akurat sie lubi ta gre...ktos to tak wymyslil ze wow ma 70 a gw 20, a pvp ..hmmm...jak mozna tego nie lubic ?? ? ile mozna smigac na pve ?? ?kiedys wkoncu kurwicy mozna dostac, jak ja w gw....a co twojego lvlu ...grajac nalogowo mozna wbic 20 w 1-2 dni bo znam takich agentow...ale przejscie wszystkich kampanii, to tak jak wbicie w wowie 70 lvlu, zanim wszystko przejdziesz troche czasu spedzisz przy kompie.....juz sie wiecej nie wypowiadam na temat gw, wow, czy inne mmo, kazda gra ma jakies wady i zalety jedni wola wowa za otwarty teren gry , a drudzy nienawidza za pvp.......ALE I TAK GW 2 BEDZIE LEPSZE OD GW, CZY WOWA !! ! :D
Dołączona grafika

Jankes

Jankes

Szogun

• Zbanowany
  • 614 postów
    • Czas online:: 2s
  • LokalizacjaGniezno
dobrze powiedziane.....
po pierwsze wow ma 9.5 miliona graczy a Gw (co jest chyba na rynku od 2 lat) ma juz z 8 milionow.... No fakt nie ma co porownywac wowa i gw co do lvl.... ja zdecydowanie wole miec 20 lvl i popierdzielac na pvp calymi dniami niz tracic czas na lvl.....
WoW traci po pierwsze za to ze jest platny a po drugie ze wiarze nie chce sie lvl zdobywac..... Niedlugo wow odejdzie w niepamiec

▲ ▲

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych