Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.
Zdjęcie

Wow, Lineage 2, czy Guild Wars?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: KtĂłry MMORPG według ciebie jest najlepszy? (154 użytkowników oddało głos)

Który MMORPG według ciebie jest najlepszy?

1. WoW (274 głosów [76.54%])

Procent z głosów: 76.54%

2. Lineage 2 (21 głosów [5.87%])

Procent z głosów: 5.87%

3. Guild Wars (28 głosów [7.82%])

Procent z głosów: 7.82%

4. ...grałem tylko w jedną z wymienionych gier (35 głosów [9.78%])

Procent z głosów: 9.78%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi
[quote name="Jankes"]Niedlugo wow odejdzie w niepamiec[/quote]
Masz dziwne poczucie czasu chyba ]ja zdecydowanie wole miec 20 lvl i popierdzielac na pvp calymi dniami niz tracic czas na lvl..... [/quote]
I być ograniczonym do 5 skilli ? ^^. Bo tyle z tego co pamiętam można mieć ?
Wole "w razie czego" móc użyć czegoś czego nie przewidywałem że będzie potrzebne.

WoW mógłby podciągnąc grafikę bo słabo wypada przy L2 i GW.

Chyba lepiej bylo jak Radnak nie mial moda i klnal, jezdzil po tych "userach" , co mieli 0 ilorazu inteligencji...

scisly88

scisly88

level [5]

• Members
  • 261 postów
    • :
  • LokalizacjaŁódĹş
dobra lamie to co powiedzialem...... gw ma skill bar na 8 skilli....i odpal gw jezeli dasz rade wy heal-owac caly team na ra, czy ta leczac jeszcze siebie to jestes boss, bo miec 18 skilli 5k many ....... a miec 60 many 8 skilli srednio po 6-8 many za uzycie 1 skilla .to juz jest problem....a pozatym jak juz pisalem Radnaczek, zobaczysz co sie z wowem stanie po wyjsciu gw2....napewno bedzie ale nie wierze ze ludzie nie porzuca wowa dla free mmo lepszego od wowa i gw razem wzietych
Dołączona grafika

Jankes

Jankes

Szogun

• Zbanowany
  • 614 postów
    • Czas online:: 2s
  • LokalizacjaGniezno
Moj kumpel nie wiem jak ale zmienil sobie skill bar na 15 spelli ......
do leczenia najlepsze polaczenie to elementalista i mnich....
elementalista moze zwiekszac se mane a mnich leczy...

▲ ▲

scisly88

scisly88

level [5]

• Members
  • 261 postów
    • :
  • LokalizacjaŁódĹş
ja ostatnio zrobilem derva do leczenia i szczerze polecam....wbilem k.30 gladow w niecale 40 min
Dołączona grafika

Guest_Faergas_*

Guest_Faergas_*
  • Guests

Gw (co jest chyba na rynku od 2 lat) ma juz z 8 milionow

LOL ?? Kiedyś czytałem że GW ma 3 mln graczy.Nie wiem ale nie sądze żeby miało 8 milionów 8-) .Udowodnij mi to :-)

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi
Scisly zauważ że wyjdzie też WoW2 być może...
Więc będzie dopiero co porównywać..
To tak jak porównać Nowego GF ze starym RAdeonem.. Poczekaj aż druga strona konfliktu pokaże swoją sprawność..

Chyba lepiej bylo jak Radnak nie mial moda i klnal, jezdzil po tych "userach" , co mieli 0 ilorazu inteligencji...

scisly88

scisly88

level [5]

• Members
  • 261 postów
    • :
  • LokalizacjaŁódĹş
Kilkuletni wysiłek deweloperów zapewne się opłacił. W ciągu niespełna ośmiu miesięcy obecności na półkach sklepowych po Guild Wars sięgnęło już ponad milion osób – ich liczba ciągle rośnie i zwiększy się na pewno z faktem ukazania się pierwszego oficjalnego rozszerzenia do gry

fragment z artykułu Guild Wars: Factions

Producent: ArenaNET Inc.
Wydawca: NCsoft
Data wydania: kwiecień 2006r
Data wydania PL: kwiecień 2006r
Gatunek: RPG

http://gry.o2.pl/zap...co=pokaz&id=465

po 8 miechach.........teraz po wydaniu EOTN doszlo 2,5 mln graczy nie liczac prop, nightfall....a pozatym ciezko ruszyc dupe i samemu poszukac w necie........
Dołączona grafika

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi
GAME MINUTES PLAYED

World of Warcraft

2,658,086

Call of Duty 4: Modern Warfare Multiplayer

1,328,265

Call of Duty 2 Multiplayer

619,767

Counter-Strike: Source

480,811

Battlefield 2

301,306

Warcraft III - The Frozen Throne

213,327

Guild Wars

193,286

Wolfenstein: Enemy Territory

147,638

Counter-Strike 1.6

122,625

Silkroad Online

110,549

Statystyki z XFire.
Coś daleko jest GW mimo takiej liczby graczy jak opisujesz.

scisly88

scisly88

level [5]

• Members
  • 261 postów
    • :
  • LokalizacjaŁódĹş
wpisz sobie w googlach i sam zobacz........XFire dla mnei to zaden autorytet..
Dołączona grafika

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi
Ahh zapewne autorytetem jest coś co podaje GW na 1 miejscu ? ;}
Xfire to chyba największy tego typu serwis więc dane w co się najwięcej gra jeśli są udokumentowane to chyba tylko na xfire.

scisly88

scisly88

level [5]

• Members
  • 261 postów
    • :
  • LokalizacjaŁódĹş
mi nie chodzilo o to ze gw jest wyzej od wowa ale chcialem tobie pokazac ze Jankes, moze sie pomylil znacznie ale tez nie az tak bardzo.....Xfire w zyciu z tego nie korzystalem( co nie znaczy ze nie wiem co to jest, ale powiem szczerze ze jakos mi to potrzebne nie jest ani nie bedzie) tak jak duza liczba moich znajomych.....to jest tak samo jak bys przeprowadzil ankiete....nie zawsze wyjdzie to samo ....a co do wow2...w zyciu o tym nic nie slyszalem a prace do gw2 juz ruszyly...
Dołączona grafika

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi
Równie duża liczba moich znajomych gra na globalu bez xfire bo im nie trzeba go do szczęścia, ale jeśli znajdziesz dokładniejsze wyniki to z chęcią obejrze :)
Nie słyszałeś o WoW2? Plotek nie słuchasz? :P

Jankes

Jankes

Szogun

• Zbanowany
  • 614 postów
    • Czas online:: 2s
  • LokalizacjaGniezno
Dobra moze przesadzilem :o ops: . moze z 6 mln gra w GW.....
co do WoW2 cos slyszalem ale nie az tyle bym mogl cos powiedziec....

▲ ▲

scisly88

scisly88

level [5]

• Members
  • 261 postów
    • :
  • LokalizacjaŁódĹş
hmmm...plotki ?? hehe dobre, jak bedziesz wiedzial cos konkret to pogadamy :D ...xfire - co do tego ....wystarczy sprawdzic jaka ilosc "kont"zostala sprzedana bedziesz mial najbardziej trafny wynik ile osob gra .........
Dołączona grafika

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi
A jak sprzedane to znaczy że nie grali ? :P

scisly88

scisly88

level [5]

• Members
  • 261 postów
    • :
  • LokalizacjaŁódĹş
hmm , albo to ja juz jestem na tyle senny ze nie kapuje o czym ty piszesz albo jest calkiem odwrotnie:).napisze to jeszcze raz powoli.........chodzilo mi o----to ze jezeli zalozmy zostalo sprzedanych 400tys kont...to taka ilosc osb pykala...i nie wazne czy jeszcze gra....bo wlasnie o to chodzi w statystykach.....przestanmy juc ciagnac ten temat :D
Dołączona grafika

Guest_Tapczan 100_*

Guest_Tapczan 100_*
  • Guests
Ja jestem zdecydowanie za wowem (fabuła, w ch*j itemów do zdobycia, questy świat, instancje)

Na drugim miejscu Lineage 2 (Ach te dark elfki :P)

a guildwars.... WoW+Lineage2=GuildWars (czyli tania podróba)

Co do nie których postów to:
Guild wars niby ma 8 milionów kont z tego około 1,5 miliona (gdzies o tym czytalem) jest aktywnych ( moje jest nie aktywne, może ktoś chce kupić? :P)

WoW z bardziej realna grafika stracil by klimat "warcraftowy"

w lineage 2 nowa rasa Kamael wygladaja jak emo (l2 znudzil mi sie po zrobieniu 3suba na 80lvl lub 70lvl)

Ktoś napisał "hyba tylko ja dalem na GUILD WARS :twisted:
tam masz PVP i sie tylko nawalasz z najlepszymi rzeczami " Hmm co walczysz ze stołem, wałkiem, kredką i pokemonem ??

"Jak dasz linki do pobrania GW to zagram i sprawdze. Ale niechce rapida ani torrenta wliczajac w to eMula..... :-| " Guild Warsa trzeba kupić

"[ktoś tu w ankiecie zapomniał o mu devil ]" Mu bylo takie slabe że sie nie załapało

"ALE I TAK GW 2 BEDZIE LEPSZE OD GW, CZY WOWA !! !" czytając recenzje z gw2 wywnioskowałem że będzie tylko lepsza grafika i nowa rasa. Phi

a tak w ogóle nie wiem jak wam sie może podobać sterowanie w guildwars przeciez lepiej jest np w wowie gdzie masz wieksze pole manewru

I PAMIÊTAJCIE W WOWIE MO¯NA SKAKAÆ xD

scisly88

scisly88

level [5]

• Members
  • 261 postów
    • :
  • LokalizacjaŁódĹş
co do sterowania wogole nie masz racji ..widac ze na pvp nic nie zwojowales.......co do 1,5 miliona kont ..hehe kolejny przyklad na bezmozgie pisanie....i guild wars nie jest zadna podroba...ani to wow ani lineage.....wogole kur**, 0 argumentow ..procz tych bochomazow....

a i nie twierdze ze ktoras z tych gier jest lepsza od drugiej.....
Dołączona grafika

Radnaczek

Radnaczek

level [1]

• Veteran
  • 1602 postów
    • :
  • Lokalizacja/home/randi
Scisly dzisiaj spytałem FANA (NO LIFE typowy, sam przyznał) GW który powiedział że kont jest nie więcej niż 3mln.
Gra już pare dobrych lat i to gra jak maszyna bo rpzyjdzie ze szkoły i gra praktycznie do rana żeby odsypiać w szkole....
Sądze że moge zdać się na jego głos ;)

scisly88

scisly88

level [5]

• Members
  • 261 postów
    • :
  • LokalizacjaŁódĹş
nie moze grac paru ladnych lat a to z jednego powodu.....gw ma ok 3 lat....a sam gram od poczatku...fakt teraz juz nie dosc czesto, ale czasem, hmm i ciekawa opinia co do 3mln graczy po ukazaniu sie EOTN: doslzo 2,5 mln graczy , nie liczac reszty czesci....
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych