Skocz do zawartości

Darkwizard.pl - Prywatne serwery, MMO, poradniki, cheaty. używa ciasteczek. Przeczytaj Polityka Cookies aby dowiedzieć się więcej.    Akceptuje
Akceptuje
Witaj na forum Darkwizard.pl
Jeżeli posiadasz już konto, to pozostało Ci jedynie się zalogować.

W przeciwnym wypadku możesz utworzyć konto.

Zakładając konto:
  • Zbierasz punkty w systemie wynagrodzeń(nowość! - w wersji beta) i wymieniasz je na bony, prepaidy, i inne nagrody!
  • Rozpoczynasz nowe tematy, udzielasz się w aktualnych tematach <- dzielisz się tym co lubisz a przy okazji zyskujesz
  • Zdobywasz nowe doświadczenia i nowych znajomych
  • Wchodzisz w skład rozwijającego się projektu

PS. Życzymy miłego czytania - ekipa Darkwizard.
Zdjęcie

Wow, Lineage 2, czy Guild Wars?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: KtĂłry MMORPG według ciebie jest najlepszy? (154 użytkowników oddało głos)

Który MMORPG według ciebie jest najlepszy?

1. WoW (274 głosów [76.54%])

Procent z głosów: 76.54%

2. Lineage 2 (21 głosów [5.87%])

Procent z głosów: 5.87%

3. Guild Wars (28 głosów [7.82%])

Procent z głosów: 7.82%

4. ...grałem tylko w jedną z wymienionych gier (35 głosów [9.78%])

Procent z głosów: 9.78%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Guest_worldrivera_*

Guest_worldrivera_*
  • Guests

Lubie takich ludzi jak ty. Jest sie z czego posmiac. Najpierw wymysla terorie a potem probuje dokladac do niej wnioski albo sam ze soba dyskutuje.
Noob jestes i tyle , przyznaj sie otwarcie bo i tak kazdy twoj post to potwierdza.
Kiedy ja gralem w mmo to ty na telewizor mowiles ziziol.

Nie pograzaj sie wiecej.

/ignore

Z twoich wypowiedzi wynika(tak mi sie wydaje)ze jestes moja przeciwnoscia , grales pare lat w l2 ja w wowa. Nastepnie chciales wyprobowac wowa, trafiles na beznadziejny server wowa.
Ja postanowilem zagrac w l2 z kolega ktory siedzi w tym 2 lata, wbilem 20,moze 30lvl i doszedlem do wniosku ze gra jest slaba , w pvp chcialem zagrac myslac ,ale niestety w tej grze to sie nie liczy, tylko kto szybciej spamuje w spella...pvp trwalo 5sekund, to nie dla mnie stwierdzilem. Z kolei ty przyzwyczajony do pvp i pve l2 nie umiales przekonac sie do wowa.
Teraz razem z tym kolega gramy w wowa, twierdzi ze w wowie podoba mu sie bardziej swiat ,questy,pve,ale pvp go troche wkurza bo jset newbie ;p
Masz racje w wowa gra mnostwo noobow i dzieciakow , ale ten proces rozpoczal sie niedawno (bo zaczely powstawac dobre polskie servery, na angielskich nie radziliby sobie ;p bo 12latek sluchajacy rapu umie tylko powiedziec fuck you).
Grales , albo widziales kogos kto gra na piracie z bardzo slabo dzialajacym pve(pvp rowniez , spowodowanym niedzialajjacymi spellami) i dlatego uwazasz ze w wowie nie trzeba organizacji itp, i myslisz ze zabicie bosa jest banalne + itemy dropia 100%, zeby pokonac silnego bosa trzeba zgrania, zeby wygrac bg trzeba zgrania, zeby osiagnac 2000ratingu w 2v2 trzeba zgrania

Guest_Pyron_*

Guest_Pyron_*
  • Guests
Zdecydowanie WOW. Ma wspaniałą grywalność, ogromny świat, fajne questy, battlegroundy, raidy oraz za wintergrasp, czyli mapkę w Northrend, typowo pod PVP. Choć L2 i GW też są fajnymi grami, ale jednak nie czułem w nich takiego klimatu jak w wowie.

Guest_taryel_*

Guest_taryel_*
  • Guests
a metin 2? xD DDDD

Guest_wojbik_*

Guest_wojbik_*
  • Guests
Ja grałem we wszystkie wymienione gry, daję głos na world of warcraft !! !
Dlaczego nie: Lineage 2 - pograłem, poprostu mi się nie podobało...
Dlaczego nie: Guild Wars - może i PvP miodne, ale poza tym crap.PvE - crap, nie ma otwartego świata.Itemy - crap(nazwy).I tyle.

Guest_Pawelospl10001_*

Guest_Pawelospl10001_*
  • Guests
JA dałem na wow ,ponieważ gulid wars i Lineage 2 mi się szybko znudziły a ,wow mi się wogle nie nudzi ! :brawo:

Guest_Lares12_*

Guest_Lares12_*
  • Guests
Na forum gdzie jest głównie wow to oczywiste co będzie pierwsze :o jak dla mnie lineage najlepszy xD (jeśli sie ma polski serwer :) )

en.core

en.core

level [3]

• Members
  • 109 postów
    • :
Jak dla mnie WoW można ładnie pograć pvp (bg i nie tylko) tak samo fajnie rozbudowane pve (instancje/raidy). Grałem trochę w L2 i po 10min mi się znudziło.

Kajet

Kajet

level [1]

• Members
  • 43 postów
    • :
WoW - mnóstwo ludu (jeśli chodzi o global), świetny klimat, masa raidów(!), każda postać jest inna, dosłownie (różny wygląd, build, ekwipunek, dobór glyphów), każdy ma swój własny, niepowtarzalny styl gry, bardzo rozbudowany świat, dużo skilli, talenty, duży wachlarz wyboru ras i klas, profesje, rozbudowane questy... i mógłbym tak wymieniać przez najbliższe dwie godziny :D . Jednym słowem - na WoW niema mocnych

WG. mnie zaraz po WoW byłby GW z uwagi na rozbudowane i wciągajace PvP. :]

@worldrivera

Masz racje w wowa gra mnostwo noobow i dzieciakow , ale ten proces rozpoczal sie niedawno (bo zaczely powstawac dobre polskie servery, na angielskich nie radziliby sobie ;p bo 12latek sluchajacy rapu umie tylko powiedziec fuck you).

Wypraszam sobie :P, mam 13 lat lubię zagraniczny hip-hop, a angielski znam na poziom tak wysoki, że przez ostatnie 2 lata gry w WoW nie spotkałem się na zagranicznym servie (WoWscape, BurningWoW, Kamical, cc (...) ) z NIKIM kogo bym nie zrozumiał (jeśli chodzi o język angielski). Więc prosze cię , nie ogólniaj, że "-16 to zasmarkańce z podwórka i same n00bki które by tylko fuck'owały na globalnych chacie" bo możesz kogoś takim stwierdzeniem obrazić.

Gufinsky

Gufinsky

level [5]

• Members
  • 470 postów
    • :
  • LokalizacjaWarszawa
Oczywiście WoW ;)
[align=center]Dołączona grafika[/align]

Guest_DMX_*

Guest_DMX_*
  • Guests
WoW pierwszy za wielkość świata i pełno dostępnych funkcji :)

aCantheR

aCantheR

level [3]

• Members
  • 128 postów
    • :
Gram w WoWa, ale to GW zrobiło na mnie większe wrażenie.
PvP najlepsze jakie znam, no i laczenie klas co pozwala na setki taktyk.

Dinedal

Dinedal

level [3]

• Members
  • 80 postów
    • :
  • Lokalizacjamam Suzuki Burgmana?
L2 najlepsze, a więc uzasadniam moją odpowiedź. Najlepsze i najszybsze pvp co daje przewage nad innymi grami.

Karasiu

Karasiu

level [7]

• Veteran
  • 948 postów
    • Czas online:: 13h 17m 45s

L2 najlepsze, a więc uzasadniam moją odpowiedź. Najlepsze i najszybsze pvp co daje przewage nad innymi grami.

Zanim napiszesz coś głupiego zajrzyj tutaj KLICK
Dołączona grafika

xxxxunknown

xxxxunknown

level [5]

• Members
  • 345 postów
    • :
  • Lokalizacjamam słownik?
l2- GRA DLA CLICKERÓW, pozatym jak mozna porownac ****** Wowa (mmorpg) do Lineage 2 (mmohack'n'slash) o_O

Azan

Azan

level [3]

• Members
  • 121 postów
    • :

Grywalnosc ?! WoW ma znikoma grywalnosc... zagraj sobie w morrowinda

Proszę cię nie rozśmieszaj mnie gdzie ty grałeś że tak piszesz :...:

Guest_Carla777_*

Guest_Carla777_*
  • Guests
Dla mnie W.o.w ale trzeba spojrzec tez na nową gre Aion ta gra cUś sie do góry wzbija

A W.o.w bo tam przynajmniej nie dostaje opiernicz od Fatra :P i moge uciec od tego mojego skrawka Piekła XDD hihi

Live4DeaD

Live4DeaD

level [2]

• Members
  • 50 postów
    • :
Ten temat jest smieszny...

1. Połowa dzieci tutaj grała tylko w wow-a lub L2
2. To jest forum o wowie (jesli mi wiadomo)
3. 95% ludzi nigdy nie widziało L2 ani wow na globie ... (o GW juz nie wspomnę)

w GW gra zaczyna sie DOPIERO po osiągnięciu lvl-a 20...
Po tym czasie czeka cie jeszcze tak z pół roku gry aby coś osiągnąć.
GW nie jest gra dla dzieci, tylko dla dojrzałych ludzi...

Oddałem głos na GW (grałem w wszystkie gry z ankiety)
Za rozbudowany swiat oraz wysoki poziom gry
PosTHumaN

Spamer

Spamer

level [4]

• Veteran
  • 231 postów
    • Czas online:: 1h 2m 8s
A ja dałem głos na GW :D lubię gw za grafikę i fabułe oraz za pvp gram również w WoW ale bardziej lubię GW:)

Guest_Dominika_*

Guest_Dominika_*
  • Guests
L2 kojarzy mi się z baaaardzo długim levelowaniem, Guild Wars mnie znudzil (czekam na dwójkę) a w Aiona grałam tylko bete i po prostu gra mi nie przypadła do gustu. Pogromcy WoWa nie widać :)

Guest_Hissahi_*

Guest_Hissahi_*
  • Guests
Każdy wybiera wowa bo w nic innego nie grał ja grałem w all ale wziolem GW bo mi sie nudziło a tam gram juz 5 lat i wydalem na konto 1k zł

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych